+44 (0)20 7605 4123 Student Login

İngilizce dilini mükemmelleştirmek özgüveninizi artırır, yeni fırsatlar açar ve işte daha etkili olmanızı sağlar.

İngilizce konusunda iyi bir hakimiyet, fırsatlar sunar, iş verimliliğini artırır ve meslektaşlarınızın saygısını kazanmanıza yardımcı olur. The London School of English'i seçen bir öğrencinin tanıklığına bakın.

TrustPilot'daki yorumlarımıza göz atın Google'daki yorumlarımıza göz atın

Neden Bizi Seçmelisiniz

1. British Council'ın mükemmel puanıyla Birleşik Krallık'taki 1 numaralı İngilizce dil okulu

Güçlü yanlarımız arasında öğretim, ders tasarımı, kalite, öğrenme kaynakları, tesisler ve öğrencilere verilen önem yer alır.

2. Trustpilot'ta dünyanın en iyi puanlı dil okulu

1.600'den fazla öğrencimiz bizi 'Mükemmel' olarak derecelendirdi.

3. Ödüllü yüz yüze ve online grup kursları

Londra'da yüz yüze kurslar, online grup kursları ve bireysel eğitim. Genel İngilizce, İş ve Profesyonel İngilizce, Akademik IELTS Sınav Hazırlığı ve Hukuk İngilizcesi.

4. Londra'nın en iyi fiyat-performans oranına sahip dil okullarından biri

Resmi olarak en iyi fiyat-performans oranına sahip İngilizce dil okullarından biriyiz.

5. Dünyanın en eski akredite İngilizce dil okulu

1912 yılında kurulduk ve İngilizce öğretiminde 100 yılı aşkın deneyime sahibiz. İlk günden itibaren kişisel yaklaşımımız ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilmiştir.

6. Yüksek nitelikli öğretmenler eşliğinde pratik öğrenme

Tüm öğretmenlerimiz sertifikalı dil eğitmenleridir ve yıllarca deneyime sahiptirler.

7. Sonuç odaklı yenilikçi öğretim yöntemleri

Hedef izleme döngümüz ve kişiselleştirilmiş ayrıntılı raporlarımız, her zaman siz ve başarınız üzerine odaklanmamızı sağlar.

8. Çok uluslu ve misafirperver öğrenci topluluğu

Her yıl 70'ten fazla farklı ülkeden öğrenci ağırlıyoruz.

9. Londra'da mükemmel tesisler

Holland Park Gardens'da iki dünyanın en iyisini deneyimlersiniz; Londra'nın merkezine sadece 15 dakika uzaklıkta şık bir yerleşim bölgesinde yer alan güzel bir geleneksel bina.

10. Daha büyük bir amacımız var

The London School Trust aracılığıyla Birleşik Krallık'ta ve dünya çapında eğitim ve kültürel faaliyetleri destekliyoruz.

The London School of English her seviyede İngilizce kursları düzenlemektedir. Bireysel ihtiyaçlarınızı konuşmak ve size uygun bir paket hazırlamaktan mutluluk duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçin ya da satış ekibimizden biriyle 15 dakikalık bir danışmanlık için randevu alın.

Bize Ulaşın 15 dakikalık bir danışma için randevu alın

İngilizcemi nasıl geliştirebilirim?


İhtiyaçlarınıza göre özel hazırlanmış bir dizi kurs sunuyoruz

KURS
TANIM

Genel İngilizce

Genel İngilizce kurslarımız, İngilizce konuşma ve yazmada akıcılık ve doğruluğunu geliştirmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Bu kurslara katılan bazı kişiler iş, bazıları eğitim bazıları da sadece kişisel ilgi için İngilizce öğrenmektedir.
İş ve Mesleki İngilizce
Mesleki hayatınız veya kariyeriniz için İngilizce dil eğitimine ihtiyaç duyuyorsanız, yüksek motivasyonlu profesyonellerle çalışmak istiyorsanız, burası tam size göre. İş İngilizcesi kurslarımız yoğun, dinamik, pratik ve beceri temellidir.
Akademik İngilizce
Akademik İngilizce kurslarımızın hepsi akademik amaçlı İngilizce konusunda uzmanlaşmış öğretmenler tarafından verilmektedir. Bu, öğrencilerin üniversiteye hazırlık yolculuklarında ihtiyaç duydukları tüm desteği aynı çatı altında bulabilecekleri anlamına gelir.
İngilizce Sınav Hazırlık: IELTS ve TOLES
Akademik IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi) sınavına veya ileri düzey TOLES (Yasal İngilizce Becerileri Testi) sınavına yönelik hazırlık kurslarımız, mümkün olan en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır.
Avukatlar için İngilizce
Londra'da veya çevrimiçi olarak avukatlar için çeşitli İngilizce kursları arasından seçim yapabilirsiniz. Kurslar, avukatlar, hukuk uzmanları, hukuk mezunları ve hukuk öğrencilerine yöneliktir. Durdurulan ILEC sınavının yerini alan Uluslararası Yasal İngilizce Sınavı, TOLES'a hazırlık da dahildir
Evde Eğitim Kurslarıİngilizce Evde Eğitim Programlarımız, İngilizceyi daha otantik ve rahat ama yoğun bir şekilde öğrenmeniz için benzersiz deneyimler ve son derece etkili eğitim sunar. Ev sahibi eğitmeniniz ve ailesinin evinde konuk olarak kaldığınız süre boyunca ihtiyaçlarınızı karşılamak için size özel bireysel İngilizce derslerinden oluşan bir programda İngilizce eğitimi alacaksınız. Ders saatleri dışında da ev sahibi ailenizin hayatına tam olarak dahil olduğunuz için kurs boyunca öğrenmeye devam edeceksiniz.
Kültürlerarası Eğitim
Sektörünüze, işlevinize ve insanlarınıza göre tamamen özelleştirilebilen pratik kültürlerarası eğitim kurslarımız bulunmaktadır.
İngilizceyi Online Öğrenin
Deneyimli eğitmenlerimizden eğitim almak için merkezimize seyahat etme zorunluluğu olmadan İngilizce dil eğitimi deneyimi yaşamak isteyenler için sanal İngilizce dil kurslarımız tasarlanmıştır

Herhangi bir sorunuz mu var?  Müşteri hizmetleri ekibimizden bir üye ile ücretsiz 15 dakikalık bire bir danışma seansı ayarlayın veya aşağıdaki düğmeye tıklayarak sunulan tüm kursları görün.