Gelin ve unutulmaz bir yaz deneyimi için bize katılın!

Açık fikirli ve meraklı bir Gen-Z bireyi misiniz (15-17 yaş arası)? Günümüzün büyüleyici dünyasında yolunuzu bulma konusunda hevesli misiniz? İngilizcenizi bir üst seviyeye taşımak ister misiniz? O zaman başka yere bakmayın!

Dönüştürücü programlarımız, İngilizce dil eğitimini gerçek dünya becerilerine odaklanarak mükemmel bir şekilde harmanlar, böylece profesyonel hayatta başarılı olmaya hazır olursunuz. Toplumda olumlu bir etki yaratmak için gerekli araçları ve zihniyeti geliştireceksiniz. Karşılaştığımız sorunların birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu ve bunları çözmek için birlikte çalışmanın nasıl bir güç olduğunu göreceksiniz.

3 Yenilikçi Kurs Arasından Seçim Yapın

Kurslarımız, sizi her şeyin merkezine koyarak ilginizi çekecek ve size meydan okuyacak şekilde tasarlanmıştır. Eğitmenlerimiz bunu eğlenceli, dinamik ve odaklanmış bir kursla sağlamaktadır.

Güçlendirici konuk konuşmacıların konuşmalarına katılacak ve heyecan verici gezilere çıkacaksınız. Dünyanın dört bir yanından gelen diğer öğrencilerle takımlar halinde çalışmak, İngilizce konuşurken kendinize olan güveninizi artıracaktır.

İŞ DÜNYASININ ÖNCÜLERİ: BAŞARININ ITICI GÜÇLERİ

Geleceğin Girişimcileri, Yenilikçileri, Proje Yöneticileri, Satış Liderleri, Yöneticileri için


Bu kurs size iş dünyasında bir kariyerin gerçekte neye benzediğini ve nasıl hissettirdiğini keşfetme fırsatı verir.

Başarılı bir girişimciyi neyin oluşturduğunu, harika bir fikri nasıl gerçeğe dönüştürebileceğinizi keşfedecek ve yol boyunca karşılaşabileceğiniz pratik zorluklarla başa çıkma konusunda değerli deneyimler edineceksiniz. Bu standart bir sınıf değil - yepyeni bir deneyime hazırlanın! Küçük proje ekiplerinde, ilk haftanızda heyecan verici yeni bir iş fikrini ortaya koymak için çalışacak ve bunu daha da geliştireceksiniz. ikinci hafta ilgi çekici bir İş Mücadelesi ortamında. İlham verici ve güçlendirici konuk konuşmacıların konuşmalarına katılacak ve Londra merkezli şirketlere ziyaretler yapacaksınız. Bunlar size bir gerçek iş dünyasına ilk elden bir bakış ve geleceğiniz için doğru yolu düşünmenize yardımcı olur.

Keşfedin:

- Business or Bust: Bir işi gerçekten yürütmek için ne gerekir?
- Asansör Konuşmaları: İş fikirlerinizi seçerek sunun
- Bir Kitle Çekmek: Yeni nesil için pazarlama
- İş Dilinde Uzmanlaşmak
- Ekipler ve Şirket Kültürü Oluşturma
- Kontroller ve Denge: Bütçe yapma sanatı

Öğreneceğiniz beceriler: 
İş Vakaları Oluşturma | Takım Çalışması | Sunum ve Konuşma Becerileri | Ürün Tanıtımı Geliştirme | Proje Yönetimi | Finansal Planlama | Risk Analizi

Daha fazlasını öğrenin 15 dakikalık bir görüşme için rezervasyon yapın

KÜRESEL LİDERLER: YARININ DEĞİŞİMCİLERİ

For future Entrepreneurs, Innovators, Project Managers, Sales Leaders, Executives

Geleceğin Girişimcileri, Yenilikçileri, Proje Yöneticileri, Satış Liderleri, Yöneticileri için
Eğer dünyada bir değişim görmek istiyorsanız, bu kurs size bu değişimi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri kazandıracaktır.

Tutku ve motivasyonunuzu geliştirmeyi amaçlayan bu kurs, size mevcut duruma meydan okuma ve bakış açınızı özgüven ve otorite ile sunma fırsatı verecektir.
İlk haftanızda BM Sürdürülebilirlik Hedeflerine dayalı bir Değişim Yaratıcısı Mücadelesi için çalışacak ve ikinci haftanızda heyecan verici bir ekip projesi ortamında bunu daha da geliştireceksiniz. Ayrıca şunları da yapacaksınız İlham verici ve güçlendirici konuk konuşmacıların konuşmalarına katılma ve Londra'daki Parlamento Binası'nı ziyaret etme fırsatı. Bu sayede yasaların nasıl yapıldığına ve değişimin nasıl gerçekleştiğine ilk elden bakabileceksiniz.

Keşfedin:

- Zaman Şimdi: Sürdürülebilir seçimler yapmak
- Sesinizi Bulmak: Ciddiye alınmak
- Stratejik Düşünme: Bir amaç için kampanya yürütmek
- Problem Çözüldü: Çözümlerinizi sunun
- Yapay Zeka ve İnsanlar: Dost mu düşman mı?
- Farklı Perspektifler: Hukuk, toplum, insan ve teknoloji

Öğreneceğiniz Beceriler: Küresel Zorlukları Belirleme ve Çözüm Bulma | Sürdürülebilirlik Hedeflerini Anlama | Takım Çalışması | Aktif Vatandaşlık | Küresel Amaçları Destekleme | Topluluk Önünde Konuşma

Daha fazlasını öğrenin 15 dakikalık bir görüşme için rezervasyon yapın

DİJİTAL MEDYA YENİLİKÇİLERİ: YENİ BOZGUNCULAR

Geleceğin İçerik Yaratıcıları, Gazetecileri, Yaratıcı Pazarlamacıları, Marka Elçileri için

Medya - özellikle de sosyal medya - bugün dünyadaki en önemli yumuşak güçtür. Dünyaca ünlü İngiliz Film Enstitüsü (BFI) ile ortaklaşa düzenlenen bu kurs, bu yumuşak gücün tüm potansiyelini keşfetmenize yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Öncelikle etkinizi en üst düzeye çıkarmak ve hikayenizi paylaşmak için nasıl beceriler geliştireceğinizi öğreneceksiniz. Daha sonra Londra'da BFI sinemasında gösterilecek bir kısa filmin çekimlerini ve prodüksiyonunu yapacaksınız.

Keşfedin:
- Bir Varmış Bir Yokmuş: Sizin hikayeniz ne?
- İçinizdeki Yönetmeni Yönlendirin: Bir film çekimi için hazırlanın
- Işıklar, Kamera, Aksiyon: Hikayenizi filme alın ve kurgulayın
- Perde Açılıyor: Filminizin prömiyerini BFI'da yapın
- Her Şeyin Etiği: Mahremiyet ve Gözetim
- 3 İnce Çizgi: Sahte haberler, ifade özgürlüğü ve şöhret
- İnsanlar ve Makineler: Hikaye anlatımı için teknoloji

Öğreneceğiniz beceriler: 
Dijital Ayak İzinizi Anlama | Eleştirel ve Yansıtıcı Analiz | Kişisel Markalaşma | Dijital Medya Kanalları | Film Çekimi, Kurgu ve Hikaye Anlatımı

Daha fazlasını öğrenin 15 dakikalık bir görüşme için rezervasyon yapın

Konaklama

Öğrenci yurtları International Hall'a çok yakındır.

Tek cinsiyetli koridorlarda konforlu, aydınlık odalar, ders çalışmak ve arkadaş edinmek için evden uzakta bir ev

Bir oyun odası ile yemek yemek ve sosyalleşmek için konforlu iç ve dış mekanlara sahip bir alan.

Londra'yı Keşfedin

İkonik ve tarihi bir bina olan Senato Binası'nda (o kadar büyük ki gişe rekorları kıran filmler bile burada çekiliyor) yer alan Prestijli Londra Üniversitesi'nde eğitim alın. Ayrıca kraliyet bağlantıları da var... Kraliçe Elisabeth II bu binada iki onursal derece aldı.

Öğrenciler sınıfta takımlar halinde birlikte çalışır, mahkeme salonunda tartışır ve başkentte yerinde sürükleyici deneyimlerin tadını çıkarır

Program size iş dünyasında bir kariyerin gerçekte nasıl göründüğünü ve nasıl hissettirdiğini keşfetme fırsatı verir. Gerçekten unutulmaz iki hafta için mükemmel bir ortam! Ömür boyu sürecek arkadaşlıklar geliştirin ve kursun sonunda mezuniyet töreninde bunu kutlayın.

Tüm bunlar, pazarları ziyaret etme, batı yakası gösterilerinin tadını çıkarma, tekneyle gezme ve dünya standartlarında bir şehir ve iş merkezini deneyimleme fırsatına sahip olacağınız Londra'nın merkezinde gerçekleşecek.

Daha fazlasını öğrenin 15 dakikalık bir görüşme için rezervasyon yapın